דירקטוריון

אדי שלו, יושב-ראש
אדי שלו, מייסד ושותף-מנהל של קרן הון הסיכון ג’נסיס פרטנרס, הוא מן האבות המייסדים של תעשיית הון הסיכון בישראל. מר שלו שיחק תפקיד מרכזי במגזר ההייטק, ובכלל זה בחברות Fundtech,Paradigm Geophysical ו-Orbot Instruments, וכיום הוא דירקטור בחברות Aternity, Profitect ו-Worklight. החל משנת 1985 אדי הוביל את השלוחה הישראלית של Oscar Gruss & Sons Inc, ולאחר מכן של CIBC-Oppenheimer, שבה הוא הוביל את פעילות החברה בתחומי הבנקאות התאגידית, מכירות ומסחר וניתוח הון עבור חברות ישראליות הנסחרות בנסד”ק. כמו כן, אדי ייסד את Mofet Israel Technology Fund, אחת מקרנות הון הסיכון הראשונות בישראל. אדי החל את הקריירה שלו ב-IBM, בה הוא שירת כמנהל ומומחה למערכות גדולות בשלוחה בישראל, וכמתכנן אסטרטגי במשרד באנגליה. אדי פעיל פילנתרופית בבית איזי שפירא, בו הוא מכהן כיושב-ראש וועדת המשנה להשקעות. הוא בעל תואר ראשון בסטטיסטיקה ופסיכולוגיה, ותואר שני במערכות מידע מאוניברסיטת תל-אביב.

טובי ברנסטיין
טובי ברנסטיין הוא איש עסקים בתחום המסחר והייצור, אשר התמחה בתעשיית הביגוד והריהוט בדרום אפריקה. טובי היה שותף בחברת Canvas and Tent, חברה מובילה בעולם בתחום הייצור של מוצרי אריגה. כיום, מר ברנסטיין מעורב בעסק חברתי בשם Walk-in-25, חברה לפיתוח קהילתי, הפועלת ליצור מיזמים עסקיים שיתופיים בשכונות מצוקה וישובי פריפריה בדרום אפריקה. בשנים 1960-1961, טובי התגורר בישראל כדי להתנדב לשירות בצה”ל.

רוברט סמית’
רוברט סמית’ מכהן כיום כנשיא של Newmark Capital Limited, חברת השקעות פרטית. בין השנים 1996-2010 הוא שימש כיושב-ראש וכמנכ”ל של Carmel Investmet Fund, ובמשך שנים רבות כיהן כיושב-ראש ומנכ”ל של Talcorp Limited, חברת אחזקות והשקעות בטורנטו, קנדה. סמית’ שירת כדירקטור בחברות רבות, ובהן Rogers COmmunications Inc.,Marks & Spencer (Canada) Limited ו-CSK Auto Inc. רוברט היה מעורב פילנתרופית בטורנטו בפעילות של בית החולים Queen Elizabeth, תיאטרון Theatre Plus ובית הספר Crescent. כיום הוא חבר בוועד המנהל של Layford Cay Canadian Foundation בנסאו, איי הבהאמס. מר סמית’ גדל והתחנך באנגליה, ושירת בחיל האוויר המלכותי.

צ’ארלס פרידמן
צ’ארלס פרידמן, לשעבר המשנה לנגיד הבנק המרכזי של קנדה. כיום הוא מכהן כיושב-ראש וועדת הביקורת של הרשות לניירות ערך של קנדה, וכחבר בחבר-הנאמנים של אוניברסיטת קרלטון. פרידמן משמש כמנהל-שותף של המרכז לכלכלה פיננסית ומוניטרית באוניברסיטת קרלטון ומייעץ לקרן המטבע הבינלאומית. הוא נולד וגדל בטורנטו, השלים את לימודי התואר השני שלו באוניברסיטת אוקספורד שבאנגליה, ואת לימודי הדוקטורט באוניברסיטת MIT שבבוסטון.